Podrobnosti k přihlašování

Za dveřmi je nejen konec roku 2017 a začátek roku 2018, ale také přihlašování na Ursus 2018!

Zájemci, čtěte pečlivě následující informace↓↓↓
Přihlašování bude propojeno přes SkautIS.
Bude spuštěno 4. 1. 2018 ve 20:00
– jednak na odkazu na webu kurzu: http://www.ursus.skauting.cz/ursus-2018/, který vás přesměruje na SkautIS
– jednak si VLK Ursus můžete sami dohledat v databázi vzdělávacích akcí na SkautISu.
Doporučujeme si oprášit přihlašovací údaje a heslo a také zkontrolovat platnost vašich údajů (zejména email a telefon).Budete-li mít účet ve SkautISu v pořádku, bude pro vás přihlašování snadné 🙂

Kapacita kurzu je 28 účastníků, ale rozhodujícím faktorem kromě času je hledisko vyváženosti pohlaví účastníků a omezený počet účastníků z jednoho střediska (mohou se přihlásit max. 3 osoby z jednoho střediska).
Proto upozorňujeme, že když vás SkautIS označí jako účastníka, nemusí tomu tak být. Potvrzující pro vás je až email od tajemnice kurzu, který dorazí nejpozději do druhého dne.

Krásný konec roku 2017!